LZS Fregata Polanowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Kujawy Kozy - Arkadia Jaksice 5:1
  • Gopło Kościeszki - Mikrus Szadłowice 2:4
  • Unia Leszcze - Fregata Polanowice 1:3
  • Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Kolorowi Krusza Zamkowa 3:0
  • Iskra Sikorowo - Orłowianka Orłowo 0:5
  • Noteć Inowrocław - Tarant Wójcin 0:2
  • Grom Ostrowo - Kujawiak Sukowy 5:5
  •        

Logowanie

Zegar

Losowa galeria

Rolcel Brzoza - Fregata Polanowice (9.04.2011)
Ładowanie...

Kalendarium

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

29

06-2018

piątek

30

06-2018

sobota

01

07-2018

niedziela

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2015-10-04 Kujawiak Sukowy Tarant Wójcin 17:00
2015-10-04 Grom Ostrowo Orłowianka Orłowo 17:00
2015-10-04 Noteć Inowrocław Fregata Polanowice 15:30
2015-10-04 Iskra Sikorowo Kolorowi Krusza Zamkowa 17:00
2015-10-04 Unia Leszcze Mikrus Szadłowice 17:00
2015-10-04 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie Kujawy Kozy 17:00
2015-10-04 Gopło Kościeszki Arkadia Jaksice 17:00
2015-09-27 Kujawy Kozy Gopło Kościeszki 17:00
2015-09-27 Mikrus Szadłowice Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17:00
2015-09-27 Kolorowi Krusza Zamkowa Unia Leszcze 17:00
2015-09-27 Fregata Polanowice Iskra Sikorowo 11:00
2015-09-27 Orłowianka Orłowo Noteć Inowrocław 17:00
2015-09-27 Tarant Wójcin Grom Ostrowo 17:00
2015-09-27 Arkadia Jaksice Kujawiak Sukowy 17:00
2015-09-20 Grom Ostrowo 5:5 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2015-09-20 Noteć Inowrocław 0:2 Tarant Wójcin zobacz ›
2015-09-20 Iskra Sikorowo 0:5 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2015-09-20 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:0 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2015-09-20 Unia Leszcze 1:3 Fregata Polanowice zobacz ›
2015-09-20 Gopło Kościeszki 2:4 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2015-09-20 Kujawy Kozy 5:1 Arkadia Jaksice zobacz ›
2015-09-13 Mikrus Szadłowice 5:0 Kujawy Kozy zobacz ›
2015-09-13 Kolorowi Krusza Zamkowa 2:1 Gopło Kościeszki zobacz ›
2015-09-13 Fregata Polanowice 0:3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie zobacz ›
2015-09-13 Orłowianka Orłowo 2:0 Unia Leszcze zobacz ›
2015-09-13 Tarant Wójcin 1:2 Iskra Sikorowo zobacz ›
2015-09-13 Kujawiak Sukowy 1:0 Noteć Inowrocław zobacz ›
2015-09-13 Arkadia Jaksice 1:0 Grom Ostrowo zobacz ›
2015-09-06 Noteć Inowrocław 2:0 Grom Ostrowo zobacz ›
2015-09-06 Iskra Sikorowo 0:1 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2015-09-06 Unia Leszcze 4:4 Tarant Wójcin zobacz ›
2015-09-06 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:4 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2015-09-06 Gopło Kościeszki 6:1 Fregata Polanowice zobacz ›
2015-09-06 Kujawy Kozy 5:0 Kolorowi Krusza Zamkowa zobacz ›
2015-09-06 Mikrus Szadłowice 5:0 Arkadia Jaksice zobacz ›
2015-08-30 Kolorowi Krusza Zamkowa 2:1 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2015-08-30 Fregata Polanowice 3:3 Kujawy Kozy zobacz ›
2015-08-30 Orłowianka Orłowo 3:0 Gopło Kościeszki zobacz ›
2015-08-30 Tarant Wójcin 2:1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie zobacz ›
2015-08-30 Kujawiak Sukowy 3:4 Unia Leszcze zobacz ›
2015-08-30 Grom Ostrowo 2:3 Iskra Sikorowo zobacz ›
2015-08-30 Arkadia Jaksice 1:4 Noteć Inowrocław zobacz ›
2015-08-23 Iskra Sikorowo 0:4 Noteć Inowrocław zobacz ›
2015-08-23 Unia Leszcze 3:0 Grom Ostrowo zobacz ›
2015-08-23 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2:3 Kujawiak Sukowy zobacz ›
2015-08-23 Gopło Kościeszki 1:2 Tarant Wójcin zobacz ›
2015-08-23 Kujawy Kozy 1:5 Orłowianka Orłowo zobacz ›
2015-08-23 Kolorowi Krusza Zamkowa 3:3 Arkadia Jaksice zobacz ›
2015-08-23 Mikrus Szadłowice 1:1 Fregata Polanowice zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Unia Leszcze 1:3 Fregata Polanowice
2015-09-20, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Kujawy Kozy 5:1 Arkadia Jaksice
Gopło Kościeszki 2:4 Mikrus Szadłowice
Unia Leszcze 1:3 Fregata Polanowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3:0 Kolorowi Krusza Zamkowa
Iskra Sikorowo 0:5 Orłowianka Orłowo
Noteć Inowrocław 0:2 Tarant Wójcin
Grom Ostrowo 5:5 Kujawiak Sukowy

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Arkadia Jaksice - Kujawiak Sukowy
Tarant Wójcin - Grom Ostrowo
Orłowianka Orłowo - Noteć Inowrocław
Fregata Polanowice - Iskra Sikorowo
Kolorowi Krusza Zamkowa - Unia Leszcze
Mikrus Szadłowice - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawy Kozy - Gopło Kościeszki

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 18, wczoraj: 515
ogółem: 551 318

statystyki szczegółowe